20.02.2024 10:28
Ертіс

"Ертіс" шаңғы базасында кәсіподақ ұйымдары арасында шаңғы жарысы бойынша жарыстар өтті. Ақпараттық технологиялар колледжін дене шынықтыру оқытушылары Алдекенов Талғат Сәрсенбіұлы, Арықова Алмагүл Аблайқызы, Алданов Рысбек Абдурассулович, Алдажуманов Темірлан Қазбекұлы ұсынды. Біздің спортшылар жақсы нәтиже көрсетті.

Бірінші күні оқытушылар шаңғы жарысынан 3 орын алды. Жарыстың екінші күні шаңғы эстафетасы өтіп, дене шынықтыру пәнінің оқытушылары Арықова Алмагүл Аблайқызы, Алдекенов Талғат Сәрсенбіұлы және Алданов Рысбек Абдурассулұлы 2 орын алды.

Екі күн ішінде сөз сөйлеу сомасы бойынша біздің колледж екінші жалпы командалық орынға ие болды. Әріптестерімізді тамаша нәтижелерімен құттықтаймыз және одан әрі жеңістер тілейміз!

Ертіс