02.02.2024 12:36
Кітаптан жұлдыз жауған

Колледж кітапханасында қазақстандық және шетелдік авторлардың 2024 жылғы мерейтойлық кітаптары қойылған «Кітаптан жұлдыз түсті – кітап жұлдызы» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Колледж кітапханасында 2024 жылдың мерейтойына арналған қазақстандық және шетелдік авторлардың кітаптары қойылған «Кітаптан жұлдыз түсті - Кітап жұлдызы» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.
Көрмедегі ең «құрметті» кітап – Д.Дефоның «Робинзон Крузоның өмірі мен шытырман оқиғалары» романы. 305 жыл тамаша еңбек.
Биыл «Алпамыс батыр» қаһармандық эпосының тұңғыш басылғанына 125 жыл. Сұлтанмахмұт Торайғырованың «Қамар сұлу» мен Бейімбет Майлиннің «Шұғаның белгісі» шығармаларыма тура 110 жыл. Осыдан 85 жыл бұрын С.Ерубаевтың «Менің құрдастарым» романы жарық көрді.
Ә.Әлімжановтың «Махамбет жебесі» романы, С.Санбаевтың «Ақ жесір» повесі, Олжас Сүлейменовтің «Сазды кітап». Сондай-ақ Ә.Әлімжановтың «Елші», Б.Момышұлының «Ұшқан ұя», Ғ.Мүсіреповтің «Ұлпан» кітаптарының 55 жылдығына. «Ең жас» кітап көрмесі – Оляса Сүлейменованың «Қаңтардан сәуірге дейін». Атақты ақынның өлеңдер жинағы 35 жыл (1989). Оқымағандарың бар шығар, көрме бір-бірін тануға тамаша мүмкіндік.

Кітаптан жұлдыз жауған