04.05.2023 12:21
WorldSkills Pavlodar

@ Atc_pavlodar командасы worldskillspavlodar облыстық чемпионатының марапаттау рәсіміне қатысты! Кәсіби шеберлік байқауының жеңімпаздары мен жүлдегерлері бірден it-колледждің сегіз студенті болды.

Worldskillspavlodar чемпионаты наурыз айында басталды. Бір айдан астам уақыт ішінде оған бес бағыт бойынша 170-тен астам студент қатысты. Байқау қорытындысы түсті металлургия жоғары колледжінің алаңында жасалды. Ақпараттық технологиялар колледжінің алты студенті өз құзыретінде бірінші орынға ие болды.

▪️Батырхан Кеңесбаев веб-дизайн мен әзірлеуде үздік атанды (жетекшісі-сарапшы Д. К. Ташимов),
▪️Данил Чалый - бизнеске арналған IT-шешімде (жетекшісі –сарапшы С. С. Калимова),
▪️Кирилл Киулин - желілік және жүйелік әкімшілендіруде (жетекшісі-сарапшы Крыжановский С. А.),
▪️Мадияр Ахметжанов-компьютерлік ойындарға арналған 3D-модельдеуде (жетекшісі-сарапшы Б. В. Григорьев),
▪️Вячеслав Марков - прототиптеуде (жетекшісі-сарапшы Тетерина С. В.),
▪️а Мұса Төлеуқабылдағышта (жетекшісі - сарапшы С.В. Тетерина).
Сонымен қатар,
▪️Данил Сотников "Графикалық дизайн" құзыретінде үшінші орынды иеленді (жетекші-сарапшы Воронцов А),
▪️ А Алексей Зайцев "киберқауіпсіздік" құзыреттілігінде "Үздік маман" медалімен марапатталды (жетекшісі-сарапшы Б. В. Григорьев).

Біздің оқытушыларымыз Т.Т. Жалпаковқа, С. А. Олейникке, И. Ю. Нестеровке, У. С. Пономаренкоға балаларды дайындағаны үшін үлкен алғысымызды білдіреміз.

8 құзыреттілікте 6 алтын, бір қола және медальон жеңіп алды! Бұл тек бастамасы!

Бірден алты @ atc_pavlodar студенті 2023 жылғы маусымда WorldSkills республикалық чемпионатында Павлодар облысының атынан қатысатын құрамаға кірді. Командаға ұлттық кезеңде үштікке кіру міндеті қойылды. Жастарға сәттілік пен жаңа жеңістер тілеу ғана қалады!

WorldSkills Pavlodar